Neden Kiralama

Kiralama avantajları

NEDEN BİREYSEL KİRALAMA?

Uzun dönem bireysel kiralama, aracınızı satın almak yerine, uygun koşullarda ve uzun dönem kiralayabileceğiniz bir hizmet paketidir. Aracınızın plaka tescili, sigorta, vergi ve bakım, onarım gibi zaman ve emek gerektiren tüm operasyonel işlerin yönetimi uzun dönemli bireysel kiralama hizmet paketine dahildir.

Tanoto’nun Uzun Dönem Biresyel Kiralama hizmeti ile satın almaya kıyasla daha etkin ve ekonomik açıdan daha verimli bir seçeneği değerlendirmiş olursunuz.

Tanoto’dan aracınızı 12 aydan, 48 aya kadar sizin seçeceğiniz bir süre ile kiralayabilirsiniz. Böylece , araç satın alma maliyetini başka harcamalara kaydırabilir ve vergi mükellefinden muaf olabilirsiniz.Kendi ihtiyaçlarınıza uygun özellik ve ekipman tercihinde bulunarak araçlarınızı sipariş edebilirsiniz. Siparişini verdiğinizin araçlar gelene kadar zaman kaybetmeden; Tanoto uzun dönem bireysel kiralamanın tahsis ettiği muadil araçlarla kiralama sürecini başlatabilirsiniz.

Banka kredi limitlerinizi etkilemez.

Ödemeleriniz önceden belirlenmiş, aylık sabit kiralar halinde gerçekleşir.

Kasko, sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemeleriniz kiralama kapsamına dahildir.

Satın almaya kıyasla daha uygun bir maliyetle aracınıza kavuşursunuz.

Araçların yenilenmesi sürecinde satış işlemleri ile ilgilenmeden, aracınızı kolay ve risksiz yenilersiniz.

Bireysel Araç Kiralama hizmeti hakkında detaylı bilgiye ve hazır fiyat tekliflerimize 0850 455 0 826 müşteri danışma hattından veya bireyselkiralamatanoto.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aylık gelirinizi belgelemeniz halinde, kiralama hizmeti alabilirsiniz. Başvurunuzun ardından yapılacak kısa kredi incelemesi sonrasında, kiralama hizmetinin başlatılabilmesi için gereken ek belgeler hakkında ayrıca bilgilendirilirsiniz.

Belgeleriniz tamamlandıktan sonra, kiralama koşullarını içeren kiralama sözleşmesi hazırlanır ve aracınız, başvurunuz sırasında size belirtilen sürede hazırlanarak teslim edilir.